Категорії Інформація
Каси Додати подію
Артем Пивоваров
28 лютого 2023

Артем Пивоваров

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 59 EUR

Backstage
Reitknechtstraße 6, 80639 München

Про подію

Артем Пивоваров збирає всіх на концерт у Мюнхені

Агов, друже! Якщо ти у Мюнхені й бажаєш відпочити душею та тілом, то тобі точно потрібно на концерт Артема Пивоварова, який відбудеться 28 лютого у закладі для вечірок Backstage. Атмосферу, гарну компанію однодумців та якісний звук з живою музикою — обіцяємо.

Та поки ще є квитки у наявності, треба поспішити їх купити. Й не забудь про друзів. Впевнені, вони теж хочуть розділити таку вечірку з тобою.

А для тих, хто бажає бути у курсі всіх подій у Мюнхені, ми підготували афішу.

Що готує до концерту Артем Пивоваров?

Ми б вам збрехали, якби сказали, що то буде щось звичайне. Але ні! Артем Пивоваров вміє приголомшити та завжди імпровізує, спілкується з публікою та частенько самі гості концертів беруть активну участь у розвитку подій на сцені.

Тому кожен виступ співака – це емоції, радість, любов та щось несподіване. Тим паче ми знаємо точно, що Артем заспіває для кожного, хто буде присутній у залі, свої хіти, улюблені треки шанувальників – «Тішся», «Думи», «Дежавю», «Ой на горі», «Рандеву», «Дом» та багато інших пісень.  А ми будемо підспівувати, пританцьовувати, підтримувати та радіти кожній миті цього чарівного концерту. Так й буде! 

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код